خدمات مهندسی عمران پانل

خدمات و سرویس های ارائه شده

ساندویچ پانل دیواری و سقفی

فروش ساندویچ پانل

انواع پوشش ساندویچ پانل :
دو رو ورق ، یکرو ورق یکرو فویل ، یکرو نایلون ، یکرو ورق یکرو کاغذ ، دو رو نایلون  ،دو رو کاغذ ، دو رو فویل
 انواع ورق
نوع و ضخامت ورق مورد استفاده :

ورق آلوزینگ پیشرنگ شده به ضخامت ۰٫۵ میبمتر در رنگ های متنوع و از نوع سوپر پلی استر کوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرون و ۷ میکرون رنگ پرایمر کوره ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم (چسبندگی فوم به ورق)

وع فوم :
پلی اورتان سخت با دانسیته  ۲-+۴۰ کیلوگرم بر مترمربع
ساندویچ پانل دیواری
مدل ها :
NDN صاف – RPO پیچ مخفی بدون شیار – RP1 پیچ مخفی میکرو ویو – PR2 پیچ مخفی شیار ریز – PR3 پیچ مخفی شیار درشت
عرض :
ثابت ۱/۱۵ متر (۲ سانتی متر فاق و زبانه) مفید ۱/۱۳ متر
ضخامت ها :
دیواری ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ سانتی متر و سردخانه ای ۱۰ ، ۱۲/۵ ، ۱۵ ، ۱۸، ۲۰ سانتی متر
طول :
۲ الی ۱۲ متر به دلخواه مشتری
ساندویچ پانل سقفی
عرض :
ثابت ۱/۰۸ متر (۷ سانتیمتر اورلپ) مفید ۱/۰۱ متر
ضخامت ها :
۴ ، ۵ ، ۶، ۸ ، ۱۰ سانتی متر
طول :
۲ الی ۱۲ متر به دلخواه مشتری
نمای ورق پوششی پانل سقفی (شادولاین طرح ذوزنقه ای و طرح سفال)
ابعاد طرح ذوزنقه ای :
عرض عرض پابت ۱/۰۸ متر (۷ سانتیمتر اورلپ) مفید ۱/۰۱ متر، طول : ۱ الی ۱۲ متر طبق سفارش  مشتری
ابعاد طرح سوفال :
عرض ثابت ۱/۰۹ متر (۱۴ سانتی متر اورلپ) مفید ۰٫۹۵ متر ، طول ۱/۲۲ الی ۷/۰۱۵ متر (مضربی از ۳۰/۵ سانتی متر)
ساندویچ پانل دیواری و سقفی

مجری ساندویچ پانل

کارخانجات عمران پانل با بهره مندی از مهندسین ، مشاوران ،طراحان و با پشتوانه نیروهای فنی و متخصص و ورزیده شروع به کارنموده و برای تمامی پروژه ها علاوه بر کنترل کیفی محصولات با بهره گیری از ابزار کنترل دقیق و پیشرفته مراکز علمی وتحقیقاتی به تست و تطابق ویژگی های مصالح بکاررفته با استاندارد های ملی و بین المللی می پردازد و همواره از پیشتازان ارائه طرح های نو در زمینه تولید ومجری انواع پوشش های سوله و سازه می باشد.

saze felezi

سازه های فلزی

سازه فلزی Steel Structure به عنوان یکی از پرکاربردترین مصالح در دنیای ساختمان‌ سازی امروزین، عنوانی کلی برای انواع سازه‌ های ساخته شده از فولاد است. امروزه فولاد که همان آلیاژ ساخته شده از آهن و کربن است، با قابلیت‌ های متعدد خود به یکی از کارآمد‌ترین مصالح ساختمانی بدل شده است. سازه‌ های فولادی چنان جایگاه ویژه‌ ای در ساخت‌ و‌ ساز دارند که در برخی پروژه‌ های ساخت‌ و‌ ساز با هیچ یک از سایر مصالح قابل جایگزینی نیستند.

مزایای سازه های فلزی

سازه های فولادی

سازه فولادی نوعی سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل بارها و انتقال آن‌ها به کار می‌رود از فولاد است. اتصالات به کار رفته در این نوع سازه‌ها از نوع جوشی، پرچی یا پیچ می‌باشد و بسته به نوع اتصالات، قطعات طرح شده و کنترل‌های مربوط بر روی آن‌ها انجام می‌شود.

در حال حاضر فولاد از مهم‌ترین مصالح برای ساخت ساختمان و پل و سایر سازه‌های ثابت است. مقاومت فولاد (تنش تسلیم) مورد استفاده در بازه۲۴۰۰kgr/cm ۲ تا

۷۰۰۰kgr/cm ۲ است که برای ساختمان‌های معمولی از فولاد با مقاومت

۲۴۰۰kgr/cm ۲ که به آن فولاد نرمه گفته می‌شود استفاده می‌گردد.

ساخت سوله

ساخت سوله

 در ساخت سوله موارد زیر به ترتیب حائز اهمیت است:

1-متریال مرغوب که شامل ورق، پروفیل، خرد، آبدو، رنگ ، پیچ و مهره می باشد

2-مونتاژ: قطعات سوله پس از فرایند برشکاری طبق نقشه از پیش تعیین شده کنار هم چیده شده و توسط ماشین آلات و ابزارآلات مخصوص خال بندی و مونتاژ می گردد.

3-جوشکاری: در این مرحله قطعات که فقط توسط تک خالی جوش های متعدد به شکل قطعه مونتاژ شده در آمده با دستگاه های جوش CO2 و جوش زیر پودری تکمیل می گردد.

4-تمیز کاری: در این مرحله قطعات پس از جوشکاری دارای لایه چرب و اسپاترهای جوشکاری می باشد که لازم است جهت مرحله بعدی اسپاتر برداری (remove weld sputter ) و تمیزکاری گردد.

5-رنگ آمیزی (coloring) در این مرحله بنا بر نوع کاربری و محل اجرای سوله نسبت به محل اجرا تعیین رنگ آمیزی می گردد یعنی اگر سازه در مناطق خشک و کاربری های غیر اسیدی و غیر مرطوب و غیر شیمیائی باشد ترجیحاً از یک لایه رنگ آلکیدی (Alkyd paint) استفاده می گردد و اگر سازه در مناطق مرطوب و کاربری های رطوبت دار یا شیمیایی یا اسیدی باشد ترجیحاً از سندبلاس و رنگ های ابوکسی استفاده می گردد.

6-حمل: در این مرحله در صورتی که پروژه بزرگ و خاص باشد نیاز است کلیه قطعات کدگذاری و هر کدام با برنامه ریزی دقیق به محل حمل شده و در جای خود قرار گیرد تا از نصب سریع و دقیق برخوردار گردد.

دیگر موارد مهم در ساخت سوله

7-نصب سوله: در این قسمت قطعات بر روی فنداسیون نصب و کلیه ریز قطعات نیز با توجه به نقشه تکمیل تا سازه آماده پوشش گردد.

8-پوشش سوله : در این قسمت بنا بر نوع کاربری و محل اجر تعیین اجرای پوشش می گردد یعنی هر چه فضای داخل سازه احتیاج به نگهداری دما داشته باشد از عایق های متفاوت استفاده می گردد که شامل انواع تور، پشم و شیشه، فوم، کارتن پلاست ، پلی کربنات، فوم ، پشم سنگ، ساندویچ پانل، انواع ورق های رنگی و گالوانیزه می باشد.

+989121817057