شرکت عمران پانل نماینده ساندویچ پانلو سازه های فلزی

ساندویچ پانل ساندویچ پانل از دو لایه ورق سخت تشکیل شده است ، که از جنس های مختلفی تشکیل شده اند. و باتوجه به کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. پانل ها از هسته تشکیل شده اند جنس این هسته ها متفاوت است ، هر کدام از هسته های ساندویچ پنل در ساخت محصولات بخصوص و مناطق مختلف به کار می‌روند. هسته ساندویچ پنل میان دو لایه ورق ساندویچ پانل قرار دارد ، سبب می‌شود ، ساندویچ پانل بتواند در مناطق مختلف برای مثال به عنوان سازه های یخچالی و … به کار برود.

به صورت کلی دو نوع ساندویچ پانل وجود دارد ، پانل سقفی و پانل دیواری که در هر کدام از عایق های مخصوص استفاده می‌شود.
ساندویچ پنل سقفی در ترمیم سقف سازه ها و ساختمان ها به کار می‌رود ، سبب می‌شود تا طول عمر سازه ها بالا برود پنل ها علاوه بر بالا بردن طول عمر سازه ها عایق گرما و سرما نیز می‌باشند ، که از هدر رفتن برق و انرژی جلوگیری می‌کند و به مراتب از هزینه ها می‌کاهد.
ساندویچ پانل به راحتی قابل ساخت در ابعاد مورد نیاز محل شما می‌باشد ، ویژگی دیگر ساندویچ پنل در حمل و نقل آسان و در مقابل این موضوع جابه‌جایی و نصب سریع است که مورد توجه مشتریان سازه های پانلی قرار گرفته است.

ساندویچ پانل دیواری و سقفی

جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل و مشاوره رایگان با مشاورین ما در تماس باشید ، تا شما را در امر خرید ساندویچ پنل راهنمایی نمایند.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل از دسته مصالح ساختمانی نوین و پیش ساخته بوده که با هدف بهبود کیفیت مصالح ساختمانی و سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه روی کار آمدند.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چگونه محاسبه می‌شود؟

تعیین قیمت ساندویچ پانل‌ها به عوامل گوناگونی مانند جنس و کیفیت متریال به کار برده شده و متراژ و ابعاد درخواستی خریدار بستگی دارد.

شماره های تماس

02166006928 09121817057

ساخت سوله

ضخامت ساندویچ پانل های ماموت

ضخامت ساندویچ پانل ها بسته به ضخامت عایق مورد استفاده در آنها و ورق های رویی و زیرین آن است . در ضمن این ضخامت ها بستگی به مقدار جابه جایی حرارتی مورد نیاز اتاق و همچنین مقدار بار فشاری یا کششی وارده بر آن دارند. ورق مورد استفاده ساندویچ پانل های ماموت اگر ورق آلوزینک پبش رنگ شده باشد ضخامت ورق ۰٫۵ میلی متر با رنگ های مختلف و از نوع سوپر پلی استرکوره ای به صخامت ۲۵ میکرون در بخش بیرونی و ۷ میکرون رنگی پرایمر کوره ای در داخل می باشد . عرض ثابت ساندویچ پانل های دیواری ۱٫۱۶ متر و مفید آن ۱٫۱۴ متر می باشد . ضخامت این ساندویچ پانل ها ۴،۵،۶،۸،۱۰،۱۲٫۵و ۱۵ سانتی متر می باشد .

بارگذاری

ریسپانسیو

بارگذاری

مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل

سبکی وزن فوق العاده : استفاده از مواد با وزن بسیار کم در هسته این ساندویچ پانل ها، سبب کاهش بسیار زیاد وزن این ساندویچ پانل ها می شود . یک دیوار از ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل در مقایسه با موارد مشابه سیمانی یا آجری گاه تا۵۰ برابر سبک‌تر محاسبه می شود. این مسئله به ویژه در بناهای ویژه سبک، مقابله با زلزله و کاهش هزینه های جانبی بسیار مهم است. دارا بودن مقاومت بسیار بالا: حتی با توجه به وزن بسیار کم ساندویچ پانل ها ، این ساختارها مقاومت بسیار زیادی تحت انواع بارهای فشاری و ضربه‌ای دارند. نیرویی که این ساندویچ پانل ها تحت آنها قرار می گیرند به خوبی در این پانل ها مجذوب شده و این نیروهای ضربه ای را خنثی کرده و در مقابل آنها مقاومت خوبی از خود نشان می دهند که در برابر چوب خیلی مقاوم ترند. چنین خاصیتی جهت ایجاد دیوارها یا ساخت اهمیت فوق العاده زیادی دارد زیرا این سازه ها باید استحکام و مقاومت بالا و ایده آلی در برابر عوامل و حوادث طبیعی مانند زلزله و طوفان و … داشته باشند .

این مورد یعنی وزن خاص فوم برای مشخص کردن مقدار مقاومت فشار موثر است . مقاومت فوق العاده مقابل خوردگی و پوسیدگی در شرایط محیطی : این پانل‌ها بر خلاف دیوارهای معمول بتنی در برابر رطوبت هوا و شرایط آب و هوایی که باعث خورندگی می شوند ، دچار آسیب‌های ناشی از خوردگی نمی‌شوند. این مسئله باعث حداقل شدن هزینه تعمیر و نگهداری می‌گردد. در مقایسه با پارتیشن‌های چوبی این پانل‌ها از طول عمر چندین برابر در محیط‌های مرطوب برخوردارند و نیز به خاطر وجود خاصیت مقاومت در مقابل پوسیدگی از جهت بهداشتی نیز قابل قبول است و هیچگونه نگرانی به دلیل جمع شدن میکروب ها در ساختمان وجود نداشته و اطمینان خاطر در این مورد به وجود می آورد.

قیمت ساندویچ پانل

آیا مایل به همکاری با شرکت ما هستید ؟

+989121817057